ÉPÍTŐMŰVÉSZETI SPECIALIZÁCIÓ építészet belsőépítészet design

Spec 3 Tanszek Logok C

Az Építőművészeti Specializáció három tanszéke tájékoztatót tart a specializáció koncepciójáról, struktúrájáról és az őszi tervezési és kötelezően választható kurzusokról 2023. június 12-én 18.00-tól a K210-es teremben, ill. a TEAMSen.

2023. június 8.

tájékoztató helye, ideje: 2023. 06. 12. hétfő 18:00 K210

TEAMS-csoport: c3siv0p

plakát letölthető erről a linkről

Spec 3 Tanszek Logok C

Tájékoztató és jelentkezés

2023 őszétől a specializáció kiemelt figyelmet fordít a tervezési és elméleti tantárgyak belsőépítészeti tartalmára a specializáción megszerezhető többlettudás erősítésére.

Minden érdeklődőt szeretettel vár az EXPLORATÍV ÉPÍTÉSZETI, a KÖZÉPÜLETTERVEZÉSI és a LAKÓÉPÜLETTERVEZÉSI TANSZÉK!

Részletes tájékoztató és az őszi specializációs kurzusok ismertetése: 2023. 06. 12. hétfő 18:00 K210 / előtte kiállítás az ezév tavaszi Tanszéki terv munkáiból a terem előtti folyosón!

Az esemény online, ill. felvételről követhető a következő TEAMS-csoportban: c3siv0p. Ugyanitt érhető el minden további tájékoztató anyag a specializációval kapcsolatosan!

Figyelem!

A 3 tanszék által külön-külön szervezett Specializációs tervezési tárgyra – a kari központi specializációválasztás jelentkezési határidejével egyidejűleg – külön is jelentkezni kell, ennek a formnak a kitöltésével:

Bármely kérdés esetén állnak rendelkezésre a tanszékvezetők:

Nagy Márton DLA egyetemi docens

Szabó Levente DLA egyetemi tanár