Demonstrátori pályázat 2022 tavasz

Img 2431

Várjuk azon érdeklődő hallgatóink jelentkezését, akik szívesen kapcsolódnának be demonstrátorként a tanszék közösségének munkájába tavasszal!

2022. január 17.
Img 2431

A Középülettervezési Tanszék demonstrátori pályázatot hirdet a 2021/2022 tanév tavaszi félévére azok számára, akik szívesen bekapcsolódnának a tanszék oktatási, oktatásszervezési munkájába. A korábbi években demonstrátoraink nagy sikerrel szervezték Szinapszis Műhely elnevezésű alkalmaikat, részt vettek a tanszék Egyben a három c. jubileumi és egyéb kiállításainak előkészületeiben, valamint a könyvtár szervezésében és a tanszéki műterem működtetésében.

A pályázatot a tanszékvezetőnek címzett e-mailben kell benyújtani 2022. február 11-én 12.00-ig, rövid motivációs levél és portfólió kíséretében, a kari honlapon lévő hirdetmény szerint (https://epitesz.bme.hu/portfolio/demonstratori-palyazat-a-2021-2022-tanev-tavaszi-felevere/).

Bármilyen kérdés esetén szívesen adunk tájékoztatást!

Szabó Levente DLA
tanszékvezető egyetemi tanár