Demonstrátori pályázat 2022 ősz

Dsc 8820 Mod

Várjuk azon érdeklődő hallgatóink jelentkezését, akik szívesen kapcsolódnának be ősszel demonstrátorként a tanszék közösségének munkájába!

2022. augusztus 7.
Dsc 8820 Mod

A Középülettervezési Tanszék demonstrátori pályázatot hirdet a 2022/2023 tanév őszi félévére azok számára, akik szívesen bekapcsolódnának a tanszék és stúdióinak oktatási, oktatásszervezési munkájába. A korábbi években demonstrátoraink nagy sikerrel szervezték Szinapszis Műhely elnevezésű alkalmaikat, részt vettek a tanszék kiállításainak előkészületeiben, valamint a könyvtár szervezésében és a tanszéki műterem működtetésében.

A pályázatot a tanszékvezetőnek címzett e-mailben kell benyújtani 2022. szeptember 2-án 12.00-ig, rövid motivációs levél (a tanszéken végzett tárgyak eredményeinek feltüntetésével) és portfólió kíséretében, a kari honlapon lévő hirdetmény szerint:
(https://epitesz.bme.hu/portfolio/demonstratori-palyazat-a-2022-2023-tanev-oszi-felevere/).
Túljelentkezés esetén a motivációs levél, a portfólió és az eddigi, tanszéken végzett tárgyak eredményei alapján rangsorolunk.

Előzetes kérdések TEAMSen vagy e-mailen (szabo.levente@epk.bme.hu) tehetők fel!

Szabó Levente DLA
tanszékvezető egyetemi tanár