Pro Architectura Díjban részesült Schrammel Zoltán

2019. november 15-én, Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter Pro Architectura Díjban részesítette Schrammel Zoltán DLA egyetemi adjunktust, kollégánkat “építészeti közélet és oktatás kategóriában”. A díj hivatalos indoklása a következő:

“Schrammel Zoltán úr harminc éve vesz részt az Építészmérnöki Kar angol nyelvű oktatásában. A Középülettervezési Tanszéken több mint egy évtizede az idegen nyelvű képzés felelőse. Az elmúlt húsz évben több mint hetven hallgató diplomamunkáját konzultálta, többségükkel azóta is tartja a kapcsolatot. Hallgatói megbecsülik, és mint azt elismerései is mutatják, kiváló oktatónak tartják. Oktatói tevékenysége mellett kórháztervezési szakértő, aki aktív munkájával, nagy tervezői tapasztalatával, széles nemzetközi kórháztervezési és elméleti ismereteivel közreműködik a magyarországi egészségügyi létesítmények megvalósításában. Pedagógiai tapasztalata, nyitottsága, közösségi fellépései komoly támogatást jelentenek a nemzetközi építész szervezetek és a Budapesti Műszaki Egyetem együttműködésében.”

A kitüntetéshez szeretettel gratulálunk!