DLA

A kari DLA-képzés honlapja:

A tanszékhez kötődően jelenleg a DLA-képzésben résztvevők (és témavezetőik):

első- és másodévesek:

  • Beke András (Balázs Mihály)
  • Bordás Mónika (Fejérdy Péter)
  • Géczi Zsuzsanna (Karácsony Tamás)
  • Kovács Dávid (Sugár Péter)
  • Palicz Kata (Fejérdy Péter)
  • Radnóczi László (Fejérdy Péter)
  • Varga Éva (Karácsony Tamás)

Harmadévesek:

  • Biri Balázs (Szabó Levente)
  • Giap Trang (Major György)
  • Ilyés Zsuzsanna (Sugár Péter)
  • Oroszlány Miklós (Sugár Péter)
  • Soltész Judit (Balázs Mihály)
  • Szabó Péter (Karácsony Tamás)

2000 és 2017 között a tanszékünkön abszolutóriumot szerzett építészek (és témavezetőjük):

2017:

  • Oroszlány Miklós (Sugár Péter)

2016:

  • Mihály Eszter (Major György)
  • Török Bence (Major György)

2015:

  • Borsos Melinda (Szabó Levente),
  • Dimitrijevic Tijana (Radványi György)
  • Dombóvári János (Balázs Mihály)
  • Kovács – Magyari Zsuzsa (Sugár Péter)
  • Kronavetter Péter (Marosi Bálint)
  • Pelle Zita (Marosi Bálint)

2014:

  • Alkér Katalin (Klobusovszki Péter)
  • Antal Gabriella (Karácsony Tamás)
  • Bartha András Márk (Klobusovszki Péter)
  • Brósz Csaba Botond (Karácsony Tamás)
  • Kovács Zsófia (Szabó Levente)
  • László Tamás (Fejérdy Péter)
  • Szántay Zsófia (Major György)
  • Tatár – Gönczi Orsolya (Balázs Mihály)
  • Varga Piroska (Karácsony Tamás)

2013:

  • Árva József (Cságoly Ferenc)
  • Báger András (Balázs Mihály)
  • Borzsák Veronika (Fejérdy Péter)
  • Csíki Barna (Sugár Péter)
  • Helmle Csaba (Radványi György)
  • Jószai Ágnes (Fejérdy Péter)
  • Tóth Péter (Sugár Péter)

2012:

  • Fazekas Katalin (Cságoly Ferenc)

2011:

  • Balogh Emese (Cságoly Ferenc)

2010:

  • Berecz Tamás (Major György)
  • Dajka Péter (Major György)
  • Rabb Donát (Balázs Mihály)
  • Schreck Ákos (Balázs Mihály),
  • Ottucsák Gabriella (Lenzsér Péter)
  • Meditz Anna (Balázs Mihály)

2009:

  • Bujdosó Ildikó (Cságoly Ferenc)
  • Baranyai Balázs (Lenzsér Péter)
  • Bulcsú Tamás (Karácsony Tamás)
  • Láris Barna (Cságoly Ferenc)

2008:

  • Erdei István (Radványi György)
  • Kiss András (Hofer Miklós)
  • Batári Attila (Sugár Péter)
  • Mohos Annamária (Radványi György)

2007:

  • Terbe Rita (Radványi György),
  • Szabó Tibor (Karácsony Tamás),
  • Sándor Gergely (Kaszás Károly),

2006:

  • Jassó Sándor (Cságoly Ferenc),
  • Szentmáry Szabolcs (Radványi György),
  • Trummer Tamás (Hofer Miklós),

2005:

  • Csőre Imre (Karácsony Tamás),
  • Sajtos Gábor (Cságoly Ferenc),
  • Nagy György (Balázs Mihály),

2004:

  • Lévai Tamás (Cságoly Ferenc),

2003:

  • Varga Titanilla (Hofer Miklós)
  • Korodi Szabolcs (Hofer Miklós)
  • Bujdosó Győző (Török Ferenc)
  • Kruppa Gábor (Kaszás Károly)

2002:

  • Lukács Péter (Kaszás Károly)

2001

  • Csongrádi János (Török Ferenc)
  • Tarnóczky Attila Tamás (Balázs Mihály)

2000:

  • Kern Orsolya (Török Ferenc