Diplomavédések 2020/21/2

A védések nyilvánosak minden érdeklődőt szerettel várunk! /a Teams linkek Google Chome böngészőn élnek/

Presentations are open for all interested visitors!

 

június 21. hétfő 9.00 Teams link
elnök
tagok
Mikó László
Kruppa Gábor
Lévai Tamás DLA
Klobusovszki Péter DLA
Dr. Takács Lajos
Dr Vattay Zoltán
jelöltek/candidates: Figueroa Gonzalez Sandra Lucia Mexico, Morelia Community Centre opp.: Benyovszky-Géczi Zsuzsa
Li Xiaonan Székesfehérvár, Media Library opp.: Rasoul Dariyanavard
Menezes dos Santos Aline Budapest, Újpest, Water Tower opp.: Grédics Gyula
Shiza Fatima Budaszentlőrinc, visitor center/ small scale museum opp.: Hidasnémeti Máté
Zeng Haoheng Budapest VIII., Preventive healthcare center opp: Grédics Gyula
Alhennawi Mohamad Székesfehérvár, Science Center opp: Gyökér András
június 22. kedd 9.00 Teams link
elnök
tagok
Szász László
Herczeg László
Zsuffa Zsolt DLA
Klobusovszki Péter DLA
Dr Vidovszky István
Dr. Armuth Miklós
jelöltek: Örökös-Tóth Eszter Ágnes Tata, látogatóközpont opp.: Batári Attila
Ficsor Enikő Tata, erdei iskola és turistaház opp.: Fodor Judit
Bielik Judit Bonyhád, Kultúrpark opp.: Biri Balázs
Mohás András Budapest-Erzsébetváros, a könyvnyomtatás múzeuma opp.: Major Zoltán
június 23. szerda 9.00 Teams link
elnök
tagok
Dévényi Tamás
Marián Balázs DLA
Selényi György
Szabó Levente DLA
Dr. Becker Gábor
jelöltek: István Nóra Tiszavasvári, Gyógyterápiás fürdő opp.: Bártfai Tamás
Koch Márió Péter Pécs, Mandulás Fejlesztő Központ opp.: Szabó Tamás
Száraz Anna Martfű, Martfű újra – közösségi kert és kantin opp.: Báger András
Csakurda Zoltán Budapest, Epreskert, Agóra opp.: Pásztor Ádám
Kaknics Péter Budapest II.ker., Jagelló-kert – a nyéki villaegyüttes építészeti rendezése opp.: Zombor Gábor
június 24. csütörtök 9.00 Teams link
elnök
tagok
Bodrossy Attila DLA
Félix Zsolt DLA
Fialovszky Tamás
Szabó Levente DLA
Dr. Becker Gábor
jelöltek: Kaszás Flóra Göd, Csónakház opp.: Kovács Dávid
Mezei Fruzsina Keszthely, Fürdőház opp.: Török Dávid
Mezei Fruzsina Székesfehérvár, Tudásközpont opp.: Szabó Péter
Nyitrai Gellért Márton Budapest II.ker. (Nyék), Alkotóház és romlefedés opp.: Oroszlány Miklós
Tábori Regina Budapest, III. ker., Kultpiknik a Malomtónál opp.: Mangel-Hóbor Eszter
június 25. péntek 9.00 – BSC Teams link
elnök
tagok
Skardelli György
Fonyódi Mariann Phd
Vannay Miklós Ágoston DLA
Dr. Hegyi Dezső
jelöltek: Oláhné Székely Bernadett Budaszentlőrinc, Remeteszállás opp.: Ritter Dániel
Babos Péter Budapest II.ker. (Nyék), Rendezvényház opp.: Dombóvári János
Dóra Dávid Alex Székesfehérvár (Széphő telephely), Fűtőerőmű újrahasznosítása – Könyvtár opp.: Krompáczki Péter
Etter-Domoszlay Tamás Tata, Madármentő és Látogatóközpont opp.: Bedecs Varga Éva
Havas-Horváth Flóra Székesfehérvár (Széphő telephely), Hangversenyterem opp.: Vargay Ildi
június 28. hétfő 9.00 Teams link
elnök
tagok
Gelesz András
Rabb Donát
Berecz Tamás DLA
Szabó Levente DLA
Dr. Becker Gábor
jelöltek: Pájer Tamás Nyíregyháza-Sóstó, Cider manufaktúra opp.: Kund Iván Patrik
Kárai Norbert Győr, Katasztrófavédelmi Oktatási Központ – tűzoltók részére opp.: Incze Ádám
Szladek Katalin Anna Budapest, II. ker., gyermekonkológiai rehabilitációs opp.: Dimitrijevic Tijana
Szabó Lilla Nikolett Tata, Kálvária Központ opp.: Gazdag András
június 29. kedd 9.00 Teams link
elnök
tagok
Csillag Katalin
Benárd Aurél DLA
Alexa Zsolt DLA
Balázs Mihály DLA
Dr. Détári György
Dr. Mályusz Levente
jelöltek: Zacher Ádám Bendegúz Budaszentlőrinc, A Budaszentlőrinci Pálos Kolostor értelmezése opp.: Gyürki-Kiss Pál
Fucskó Fanni Dobogókő, Bivak szálló opp.: Herczeg László
Farkas Anna Budapest, Epreskert, Műteremház opp.: Dombovári János
Senánszky Zsófia Miskolc, Tagiskola és óvoda opp.: Tánczos Tibor
Csallai Ádám Budapest Epreskert, Képző Műteremház opp.: Kőhalmy Nóra

Eredmények:

június 21: pdf