Diplomavédések 2020

A védések nyilvánosak minden érdeklődőt szerettel várunk tanszékünk online terébe!

Presentations are open for all interested visitors who are welcome online!

 

június 23. kedd 9.00 Link.: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3af9465f56bada4daa878a46f8f3426274%40thread.tacv2/1592419820008?context=%7b%22Tid%22%3a%226a3548ab-7570-4271-91a8-58da00697029%22%2c%22Oid%22%3a%228051ba4b-5114-40ab-8586-dbe3bc389cb6%22%7d
elnök
tagok
Szász László
Földes László
Hatvani Ádám
Klobusovszki Péter DLA
Dr. Magyar Zoltán
Dr. Vidovszky István
Dr. Hunyadi Zoltán
Njezic Zaklina Neighborhood Center Veszprém opp.: Grédics Gyula
Fouad Mulla KABÓCA Puppet Thearte Veszprém opp.: Dimitrijevic Tijana
Elqudah Ali Muhammad Ali Concerthall Veszprém opp.: Géczi Zsuzsanna
Eifrieh Baida’a Zakarya Ali Cowork/Cofarm Veszprém opp.: Grédics Gyula
június 24. szerda 9.00 Link.:https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3af9465f56bada4daa878a46f8f3426274%40thread.tacv2/1592420058493?context=%7b%22Tid%22%3a%226a3548ab-7570-4271-91a8-58da00697029%22%2c%22Oid%22%3a%228051ba4b-5114-40ab-8586-dbe3bc389cb6%22%7d
elnök
tagok
Mikó László
Báger András
Gyulovics István
Klobusovszki Péter DLA
Dr. Mályusz Levente
Dr. Takács Lajos Phd
Omar Delovan Delawer International Cummunity Hub Amsterdam /Nl/ opp.: Dombóvári János
Momeni Houman Youth Center and Miniversum Veszprém opp.: Gyökér András
Markolt Péter Szent Anna Közösségi Ház Csobánka opp.: Bártfai Tamás
Kurucz Csilla Táncközpont Veszprém opp.: Szabó Péter
június 25. csütörtök 9.00 Link.:https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3af9465f56bada4daa878a46f8f3426274%40thread.tacv2/1592420112096?context=%7b%22Tid%22%3a%226a3548ab-7570-4271-91a8-58da00697029%22%2c%22Oid%22%3a%228051ba4b-5114-40ab-8586-dbe3bc389cb6%22%7d
elnök
tagok
Kalmár László
Bánáti Béla
Selényi György
Balázs Mihály DLA
Dr. Becker Gábor
Szák-Kocsis Ádám Gergely Érd-Parkvárosi Kézműves piac és Közösségi ház Érd opp.: Zombor Gábor DLA
Surján Borbála Jurányi Közö/n/ség Ház Bp., I. Jurányi u. opp.: Rigó Bálint
Berkeszi Balázs Kolostorok és Kertek látogató központ Veszprém opp.: Alkér Katalin DLA
Polenszki Lilla Strandfürő, Balokány Pécs opp.: Major Zoltán
Lampért Dávid Főtéri szállás és rendezvényterem Pannonhalma opp.: Tatár-Gönczi Orsolya
június 26. péntek 9.00 Link.:https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3af9465f56bada4daa878a46f8f3426274%40thread.tacv2/1592420143606?context=%7b%22Tid%22%3a%226a3548ab-7570-4271-91a8-58da00697029%22%2c%22Oid%22%3a%228051ba4b-5114-40ab-8586-dbe3bc389cb6%22%7d
elnök
tagok
U. Nagy Gábor
Herczeg László
Török Dávid DLA
Balázs Mihály DLA
Dr. Détári György
Lévai Csaba Ifjúsági Ház Miskolc opp.: Szabó Tamás János DLA
Frank Noémi Kőbányai Zenei Stúdió felújítása bővítése Bp, X. Cserkesz u. opp.: Borzsák Vera
Zubornyák Zsanett Kecskeméti színjátszó műhely Kecskemét opp.: Helmle Csaba
Zöldi Sára Út a köveken – Ember és táj harmóniája Káli medence opp.: Kisberzsenyi-Nagy György DLA
Szilárgyi Szabolcs Természetvédelmi tábor a rakódon Mártély opp.: Báger András
június 29. hétfő 9.00 Link.:https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3af9465f56bada4daa878a46f8f3426274%40thread.tacv2/1592420406753?context=%7b%22Tid%22%3a%226a3548ab-7570-4271-91a8-58da00697029%22%2c%22Oid%22%3a%228051ba4b-5114-40ab-8586-dbe3bc389cb6%22%7d
elnök
tagok
Tima Zoltán
Kruppa Gábor
Berecz Tamás DLA
Szabó Levente DLA
Dr. Détári György
Suhajda Richárd Lovas gyerektábor /39-es major/ Mezőhegyes opp.: Bordás Mónika
Hajdu Alexandr Sport és Rekreációs Központ Bp. XII. Anna rét opp.: Borsos Melinda DLA
Zámbó Kamilla Megújulás háza Bp. XII. Eötvös u. opp.: Pelle Zita
Kas Tünde Kabóca Bábszínház és Bábműhely Veszprém opp.: Herczeg László
Kiss Réka Waldorf Általános Iskola és Gimnázium Solymár opp.: Tánczos Tibor DLA
június 30. kedd 9.00 Link.:https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3af9465f56bada4daa878a46f8f3426274%40thread.tacv2/1592420438955?context=%7b%22Tid%22%3a%226a3548ab-7570-4271-91a8-58da00697029%22%2c%22Oid%22%3a%228051ba4b-5114-40ab-8586-dbe3bc389cb6%22%7d
elnök
tagok
Nagy Csaba
Benárd Aurél DLA
Benczúr László
Szabó Levente DLA
Dr. Becker Gábor
Józsa Krisztina Iharosi táborhelyek Biatorbágy opp.: Kund Iván Patrik
Tóth Boglárka Régészeti park és botanikuskert Százhalombatta opp.: Batári Attila DLA
Sándor Bence Régészeti munkaállomás és bemutatótér Százhalombatta opp.: Mangel-Hóbor Eszter
Bedő László Gedeon Gyógyfürdő Homoród /RO/ opp.: Gazdag András

BSc  közös Lakó és Közép diploma védés

Védés menete:
9:00  Diplomázók köszöntése
9:15 első védés
a védések fél óránként követik egymást

július 1. szerda 9.00 Link.: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3af9465f56bada4daa878a46f8f3426274%40thread.tacv2/1592419820008?context=%7b%22Tid%22%3a%226a3548ab-7570-4271-91a8-58da00697029%22%2c%22Oid%22%3a%228051ba4b-5114-40ab-8586-dbe3bc389cb6%22%7d
elnök
tagok
Csillag Katalin
Fonyódi Mariann DLA
titkárok Vannay Miklós Ágoston DLA
Müllner Péter
Gránásy Sára Középtanszék: Tabán telepi Óvoda és Szülők háza Monor opp.: Orolszlány Miklós
Nagy Eszter Középtanszék: Fazekasműhely Magyarszombatfa opp.: Dombóvári János
Ódor Anna Flórai Középtanszék: Evezős klub Törökbálint opp.: Biri Balázs
Kisgyörgy Eszter Lakótanszék: Co-Hausing Kisdiófa utca opp.: Borsay Attila
Sóváry Dalma Friderika Lakótanszék: Hajléktalan szálló Budapest, Alföldi utca opp.: Földes László
Winkler Márk Gergely Lakótanszék: Szociális bérlakások Budapest, Albertfalva opp.: Pazár Béla