Diplomavédések_2018. június

A védések nyilvánosak, minden érdeklődőt várunk szeretettel!
helyszín: K épület 277-es terem

2018. június 21. csütörtök 9 h
Fodor Zita óvoda Érd opp.: Szabó Péter
Szász Gábor
Miklós
közösségi ház Hegykő opp.: Bártfai Tamás
Tari Bálint Tao-tanya Mátrafüred opp.: Fazekas Katalin
Gál Szabolcs református gyülekezeti
központ
Pesthidegkút opp.: Kálmán Ernő
Kormos Szabolcs balett bemutatószínház
és gyakorlóterem
Győr opp.: Radnóczi László
 

 

2018. június 22. péntek 9 h
Kis Dániel Idős Otthon és Klub Budapest,
XIII. ker.
opp.: Ilyés-Fekete Zsuzsa
Vass Réka óvoda Budapest,
VIII. ker.
opp.: Tatár-Gönczi Orsolya
Coulthard Anna
Mindi
HÉV- és Buszállomás Szentendre opp.: Hidasnémeti Máté
Rádler Luca A Lepencei strandfürdő
újjáélesztése
Lepence-völgy opp.: Beke András
Merza Benedek művészeti galéria és aukciósház Budapest,
V. ker.
opp.: Mangel-Hóbor Eszter
Türk Orsolya óvoda Budapest,
VIII. ker.
opp.: Benárd Aurél
 

 

2018. június 25. hétfő 9 h
Stocker Eszter Júlia Gyermek készségfejlesztőház
és segítő kutya kiképző központ
Budapest,
XXI. ker.
opp.: Kovács Dávid
Tarnóczi Eszter Madách Musical Táncművészeti Iskola
és Szakközépiskola
Budapest,
XIV. ker.
opp.: Helmle Csaba
Bukovinszki Enikő képzési központ Nyíregyháza opp.: Fábri Attila
Zentai Kinga innovatív iskola Budapest,
III. ker.
opp.: Tánczos Tibor
Molnár Kristóf MTA Székház bővítése
nyílt tudományos fórummal
Budapest,
V. ker.
opp.: Dévényi Tamás
Fix Dalma közösségi ház Úrkút opp.: Hámori Péter
 

 

2018. június 26. kedd 9 h
Hágen Kata MTA Székház bővítése
nyílt tudományos fórummal
Budapest,
V. ker.
opp.: Batári Attila
Péntek Ágnes óvoda (Átmeneti Családotthon és Óvoda) Budapest,
VIII. ker.
opp.: Bujdosó Ildikó
Brosch Dóra Barbara Hallgatói Központ Budapest,
XI. ker.
opp.: Szabó Tamás János
Kiss Flóra Rábaközi Mesterségek Háza
/ foglalkoztató ház
Csorna opp.: Bártfai Tamás
Tábi Sára Termálfürdő fejlesztése Jászberény opp.: Báger András
Bakó Bettina Óvoda az együttnevelésért Budapest,
VIII. ker.
opp.: Alkér Katalin
 

 

2018. június 27. szerda 9 h
Walaa Ayyad óvoda Budapest,
VIII. ker.
opp.: Rutkai Pál
Faezeh Soltani
Nejad
könyvtár, média központ Budapest,
XV. Ker.
opp.: Dombóvári János
Verginia Pozneac sportszálló Somló-hegy opp.: Hidasnémeti Máté
Mahmoudzadeh Sana sportrehabilitációs központ Budapest,
III. ker.
opp.: Grédics Gyula
Nazli Salehinezhad művészeti alkotóház Budapest,
III. ker.
opp.: Sales, Oliver
Maral Rashidi szociális nővérotthon Budapest,
XV. Ker.
opp.: Rutkai Pál
Mirzayhakmaty Negar keleti kulturális központ Budapest,
II. ker.
opp.: Rosta S. Csaba
Manar Shashaty kulturális központ Budapest,
Budafok
opp.: Sales, Oliver
Lebbal Chiraz keleti fürdő Vác opp.: Irimiás Balázs
 

 

2018. június 28. csütörtök 9 h
Ujlaki Ágota Új kezdet szociális lakótelep
és gyermekfejlesztő központ
Budapest,
VIII. ker.
opp.: Herczeg László
Tábi Dávid óvoda Budapest,
VIII. ker.
opp.: Kund Iván Patrik
Hoffmann Zsófia piac a határban Gyékényes opp.: Dombóvári János
Börcsök Dániel volt Nagyvásártelep hasznosítása,
rehabilitációja
Budapest,
IX. ker.
opp.: Szokolyai Gábor
Lakatos Ildikó közösségi ház és paplak Máriapócs opp.: Bedecs-Varga Éva
Sztavropulosz Nikolasz Fatelep –
Asztalos oktatási központ
Budapest,
XI. ker.
opp.: Gyökér András
 

 

2018. június 29. péntek 9 h
Börcsök Teodóra volt rakétabázis hasznosítása Zsámbék opp.: Fábry Zoltán
Tibai Vivien
Friderika
Csónakkikötő és kajakház bővítése Tolna opp.: Gazdag András
Breuer-Lábady
Anna Mária
Vallások háza Hohenems,
Ausztria
opp.: Péterffy Miklós
Starkbauer Lilla Ózdi Árpád Vezér Általános Iskola
átalakítása és bővítése
Ózd opp.: NagyCsaba
Láday Regina Strandfürdő és szauna Pétfürdő opp.: Balázs Marcell
Jakab Petra Tisza-tavi vízimentőállomás
és látogatóközpont
Sarud opp.: Oroszlány Miklós