Diploma 2017 június – a védések nyilvánosak!

A védések kezdési időpontja 9:00, helyszíne a k. 277., azok nyilvánosak, szeretettel várunk minden érdeklődőt!

2017. június 16. péntek

  • Tasnádi Hajnalka Közösségi és sport klub, Monor
    opponens: Oroszlány Miklós
  • Odry Szilvia Evezős klub, Palics (Szerbia)
    opponens: Helmle Csaba
  • Schrammel Balázs Frigyes Pszichiátriai nappali központ, Budapest, II. kerület
    opponens: Nagy Csaba
  • Csintalan Csongor Pest Megyei Könyvtár – Tudásközpont, Szentendre
    opponens: Kund Iván Patrik
  • Kiss Zoltán László Közösségi iroda. Gyula
    opponens: Mangel-Hóbor Eszter

2017. június 19. hétfő

  • Varga Benjámin Gördeszkalap manufaktúra, Keszthely
    opponens: Pásztor Ádám
  • Orbán Ákos Tóth Aladár Zeneiskola új épületei / BUNKER, Budapest, VI. kerület
    opponens: Szántay Zsófia
  • Hudy Balázs Fenntartható technológia központ, Budapest, VII. kerület
    opponens: Szokolyai Gábor
  • Borbás Orsolya Malom Idősek Klubja, Várpalota-Inota
    opponens: Benárd Aurél
  • Rózsás Éva Fiatalok háza, Nagykanizsa,
    opponens: Szabó Tamás János
  • Táncos Anna Amerigo Tot emlékhely és művésztelep, Fehérvárcsurgó
    opponens:Dévényi Tamás

2017. június 20. kedd

  • Marxreiter Adrienn Motoros áruház, Budapest, XI. kerület
    opponens: Gazdag András
  • Szeberényi Ádám Tókert étterem, Gyömrő
    opponens: Fazekas Katalin
  • Bognár Melinda Zsófia Repülőtér, Szeged
    opponens: Szabó Tamás János
  • Blóz Gizella Evelin Nyugdíjas otthon, Györköny
    opponens: Szabó Péter
  • Takács Gyula Seurasaari skanzen fogadóépülete, Helsinki, Finnország
    opponens: Jószai Ágnes

2017. június 21. szerda

  • Grátz Sarolt Turistaház a Dráván, Barcs
    opponens: Báger András
  • Leszkovszki Zsófia Rendezvénykert és piac, Balatonudvari
    opponens: Kovács Zsófia
  • Föglein Dóra Közösségi ház, Győr
    opponens: Hámori Péter
  • Lőw Márton Co-working irodaház, Budapest, VII. kerület
    opponens: Herczeg László
  • Balogh Edit Rotterdami új piac és köztér
    Rotterdam, Hollandia
    opponens: Irimiás Balázs
  • Csapó Anna Viktória Gyermekrehabilitációs és Életmód Központ, Balatonszentgyörgy
    opponens: Palicz Kata

2017. június 22. csütörtök

  • Krahling Anna Többcélú terem és iskolaátalakítás, Tarnabod
    opponens: Árva József
  • Illés Anna Vizuális kultúra központ, Budapest, V. kerület
    opponens: Bartha András
  • Megyesi Gabriella Józsefhegyi-barlang kutatóház, Budapest, II. kerület
    opponens: Dombóvári János
  • Józsa Katalin GinCo Center (co-living, co-working központ), Szeged
    opponens: Gyökér András
  • Szabó Péter Róbert A „Poalei Tzedek”, egykori kolozsvári zsinagóga átalakítása
    opponens: Ilyés-Fekete Zsuzsa
  • Ruzsai Dorottya Polgármesteri hivatal, Kerepes
    opponens: Biri Balázs

2017. június 23. péntek

  • Steiber Zsolt István Auróra Közösségi Tér, Budapest, VIII. kerület
    opponens: Tánczos Tibor
  • Pálfy Máté Ideiglenes Sportközpont, Budapest
    opponens: Kronavetter Péter
  • Szloboda Gergő János Almáskert manufaktúra, Nyírtelek
    opponens: Fábri Attila
  • Nagy Mercédesz Erika Malom az Öreg-tónál, Veresegyház
    opponens: Szabó Tamás János
  • Horváth Marica Búza tér, piac, Miskolc
    opponens: Rigó Bálint
  • Poller Mónika Interenerációs idősek háza, Budapest, V. kerület
    opponens: Bedecs-Varga Éva

(Az alaprajzra kattintva letölthetők a paravánméretek és a terem berendezésének rajza!)