A komplex első vázlattervi csoportbontás csütörtökön:

Szabó L.-Klobusovszki P. +Lévai T.+Tarnóczki T.+ Zsuffa Zs. =14fő

Marosi B.-Sugár P.-Schrammel Z.+Balázs M.=14fő

Karácsony T.- Vannay M.+ Radványi Gy.=14fő

Kemes B.-Fejérdy P.+Hőnich R.+Sajtos G.=14fő

A külsős Tanár Urak részvételére saját hallgatóik esetében számítunk. A csoporton belüli megfelelő időbeosztást kérem mindenki egyeztesse a hozzá beosztott külsősökkel.

A vázlattervnél egy-egy terv bemutatására és értékelésére max. 15 perc áll rendelkezésre. A prezentáció módját (papír, vetítés) az egyes csoportok határozzák meg)

Kezdés: 9h (eltérő időpont esetén a csoportok maguk szervezik a változtatást és a tájékoztatást) Helyszín: a tanszéken 3 csoport fér el, a negyedik társaság a folyosói vitrinek előtt foglaljon asztalt (a 277 terem foglalt)

Komplex 1.
a koncepció modell mellett javasolt a kb. 1:500 léptékű program és viselkedés tisztázó tervek (azaz: mi fér el a telken? Hogyan működik az iskola? Hogyan viselkedjünk ezen a telken? Milyen a kórusiskola habitusa, sajátossága, ami meghatározhatja az építészeti kialakítást…stb. Amiről a modellek bemutatásakor szó esett)